Evolutionman set nedir nasıl kullanır hakkında bilgiler

 

Evolutionman Şampuan Seti Satın Alma Adımları Nelerdir?
Resmi satış sitemizden satın almak istediğiniz ürünler için talep formu oluşturmanız yeterlidir. Çünkü bu formda hem kişisel iletişim bilgileriniz hem de ürün ile ilgili istekleriniz yer alacaktır. Buna göre hazırlanacak olan siparişiniz en geç iki iş günü sonunda kargo firması yardımı ile kapınıza kadar ulaştırılmış olacaktır. Satın alma adımları sipariş verme, kargo gönderim süreci, ödeme ve teslimat olarak devam etmektedir. Bu kısımlar oldukça hızlı ve basit bir şekilde ilerlemektedir. İster evinizde ister iş yerinizde isterseniz bir arkadaş ortamınızda bile kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.
Bilgileri Güncelleme
Sitemizde bulunan ürün talep formunu doldurduktan sonra sipariş ver butonuna basabilirsiniz. İsim, soy isim, adres, kargo şirketi seçimi ve ödeme alternatifi işaretlemesi tamamlandıktan sonra emin olamadığınız detayları tekrar güncellemek için her zaman müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Özellikle adres bilgileri sorunsuz bir teslimat için önemlidir. Açık, anlaşılır ve güncel olmalıdır.
Kargo ve Hızlı Teslimat
Ürün paketiniz sipariş bilgileriniz ulaştığında hazırlanır ve kargo süreci başlar. Aynı gün kargo ile hızlı teslimat başlamış olur. PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo ile bir ile iki iş günü içinde ürün paketiniz teslim edilmiş olur. İş yeri ve ya ev adresinizi formunuza yazabilirsiniz.
Ödeme Nerede Gerçekleşmektedir?
Müşterilerimizin tercihine göre ödeme çeşitleri bulunmaktadır. Havale ve EFT online ödeme şekli iken kapıda ödeme yöntemi ise kargo teslimatı yapılırken adresinizde gerçekleşebilmektedir.
Bileşenler ve Kullanım
Bitkisel içerikli ürün içinde aloe vera ve keratin yanı sıra bitki özleri bulunmaktadır. Set içinde şampuan ve kapsüller bulunur. Banyo sırasında avuç içi kadar şampuana 2 kapsülü karıştırıp masajla uygulayabilirsiniz.