7 Days Detox kullanırken nelere dikkat edilmelidir, 7 Days Detox sipariş verme

 

 

 

 

 

 

 

7 Days Detox Satın Alma Adımları

 

 

 

 

 

 
Resmi satış sitemizden ürün temin etmek isteyen kullanıcılarımız kolay sekmelerle sipariş adımlarını takip edebilirler. İsim, soy isim ve adres bilgileriniz için doğru ve eksiksiz olarak verilerinizi bırakılan boşluklara girebilirsiniz. Sipariş bilgileriniz ile ilgili düzenleme yapmak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. Bu bilgiler hemen ilgili birimimiz tarafından değerlendirilir ve yine seçmiş olduğunuz kargo şirketi çalışanına teslim edilir. Bir ile iki iş günü içinde vermiş olduğunuz adrese ürün paketiniz getirilir. Teslimat sorunsuzca gerçekleşir. Ödemenizi de kendi şartlarınıza uygun olan bir seçenekle gerçekleştirebilirsiniz.

 

 
Kargo Süreci

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo işlemleri en çok takip edilen ve merak edilen internet alış verişinizin son basamağıdır. Siparişinizi hazırlarken MNG Kargo, PTT Kargo ya da Aras Kargo seçeneklerinden birini işaretleyerek tercihinizi belirtebilirsiniz. Belirttiğiniz kargo şirketi özenle hazırlanmış paketinizi taşıyarak ister ev ister iş yerinize getirmektedir. En geç iki iş günü sonunda teslimatınız yapılır. Pazar günü iş günü olarak sayılmamaktadır.

 

 

 

 
Nasıl Ödenir?

 

 

 

 

 
Kaç adet ürün satın almak istiyorsanız buna göre ödeme yapmanız gerekmektedir. Online ödeme internet bankacılığı kullanılarak yapılan bir işlemdir. Havale ve ya EFT ile ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz kapıda ödeme yöntemini de tercih edebilirsiniz. Bu şekilde de paketiniz teslim edilirken kargo çalışanın yanında bulunan pos cihazı ile kredi kartınızı kullanabilir ya da nakit ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

 
Kullanım Önerisi

 

 

 

 

 
Orijinal olarak elinize ulaşan ürün kutusu üzerindeki açıklamaları kullanımdan önce okuyunuz. İçeriği bitkisel olan ürün kolay kullanımlıdır. Sabah ve akşam aç karnına su ve yoğurdunuz ile birlikte kullanabilirsiniz.

 

 

 
Cazip Fiyatlar

 

 

 

 

 
Bugün sipariş veren herkes kolaylıkla ulaşabilsin diye 1 kutu 7 Days Detox ( 1 haftalık ) 49 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 kutu 7 Days Detox ( 2 haftalık ) 89 tl + 10 tl kargo ücreti, 3 kutu 7 Days Detox ( 3 haftalık ) 129 tl + 10 tl kargo ücreti, 6 kutu 7 Days Detox ( 6 haftalık ) 239 tl +ücretsiz kargodur.