Fatimatin nedir, Fatimatin almadan önce mutlaka okuyunuz ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Fatimatin Resmi Satış!

 

 

 

 
Günümüzde ilerleyen ve gelişen teknoloji sayesinde yerimizden dahi kalkmadan birçok işimizi kolaylıkla yapabilmekteyiz. Şimdilerde kullandığımız internet sayesinde pek çok farklı işlevdeki siteye ulaşabiliyoruz. Bunların en başında ve en sık kullanılanları ise alış veriş siteleridir. Bu sitelerin içinde yüzlerce farklı ürün bulunmaktadır. Aradığınız ürünü bulmanız oldukça kolaydır. Üstelik bu sitelerde ürün ile ilgili bilgi de edinebilir ve bir fikir sahibi olabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarını okuyabilir, içerik ve kullanım detaylarını inceleyebilirsiniz. En sonunda resmi bir satış sitesinden zahmetsizce sipariş verebilirsiniz. Keyifli ve güvenli alış veriş için bu ayrıntıya dikkat ediniz.

 

 
Online Ödeme Nedir?

 

 

 

 

 

 

 
Tıpkı sanal ortamda başlattığınız alış verişiniz gibi son aşamada da ödemenizi online olarak yapabilirsiniz. Bunun için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Havale ve EFT seçeneklerinden kendinize ve bütçenize en uygun olanını seçebilirsiniz. Hatta bu seçimi sipariş formunuzda size sunulan ödeme tipi seçeneklerinden işaretleyerek de yapabilirsiniz. İsterseniz kapıda ödeme yöntemi ile teslimatta da satın alabilirsiniz.

 
Ürün İçeriği

 

 

 

 

 
İçerik bilgileri güvenlik etiketli orijinal ürün kutusu üzerinde belirtilmiştir. Elinize geçen hologram etiketli ürün bilgilerini dikkatle okuyabilirsiniz. Tamamen bitkisel olan ürün içinde yaban mersini, zeaksantin, vitaminler ve mineraller lutein bulunmaktadır.

 

 

 
Nasıl Kullanılır?

 

 
Kullanım oldukça kolay ve hemen herkesin uygulayabileceği tarzdadır. Günde 2 kez kullanabilirsiniz. Kutuda 30 adet bulunmaktadır. Bir ay boyunca düzenli olarak kullanabilirsiniz.
Kargom Nerede?

 

 

 

 

 
Kullanıcıların sordukları sorular arasında en fazla yer tutan soru kargo hareketlerine aittir. Gerçek ürünlerine bir an önce sorun yaşanmadan ulaşmak isteyen müşteriler kargo gönderimini sabırsızlıkla beklemektedir. PTT Kargo, MNG Kargo ya da Aras Kargo firmaları güvencesi ile siparişiniz en geç iki iş gününde elinize ulaşmaktadır. Kargo hareketlerini sitemizden de inceleyebilirsiniz.
Kampanyalı Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 
Değerli müşterilerimizin kolaylıkla sahip olabilmesi için devam eden kampanyalı fiyat listemize göre 1 adet Fatimatin 149 tl + ücretsiz kargo, 2 adet Fatimatin 229 tl + ücretsiz kargo, 3 adet Fatimatin 319 tl + ücretsiz kargo, 4 adet Fatimatin 399 tl + ücretsiz kargodur.