Kozalak Macunu içindekiler nelerdir, kozalak macunu içeriğinde neler var?


 

Kozalak Macunu Nedir, Nasıl Satın Alınır?

 

 
Artık neredeyse herkesin bildiği ve kullanmaya başladığı ürün tamamen bitkisel içeriklidir. Bu nedenle de yeni denemeye başlamak isteyenlerin sayısı artmaktadır. Ürünü talep edenlerin bir diğer nedeni de kolay ve pratik bir kullanıma sahip olmasıdır. Tüm bunlarla beraber resmi satış sitemizin kolay ve hızlı satın alma adımları da müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. Satın almak için yapmanız gereken ilk şey bir sipariş formu hazırlamak olmalıdır. Form bilgilerinden sonra kargo teslimatını adresinizde bekleyebilirsiniz. Teslim aldığınız orijinal ürünün üzerinde yer alan kullanım talimatını okuyarak kullanıma başlayabilirsiniz.
Kargo Ne Zaman Elime Ulaşır?

 
Bir an önce beğendiğiniz ürünü teslim alarak kullanmaya başlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü resmi satış sitemiz kaliteden ödün vermeyen isimler ile çalışmaktadır. PTT Kargo, MNG Kargo ya da Aras Kargo şirketleri için sipariş formunuzu hazırlarken seçim yapabilirsiniz. Hava koşullarına göre de değişebilmekle birlikte bir ve ya iki iş günü içinde paketiniz elinizde olmaktadır. Özenle hazırlanan siparişiniz sorunsuzca teslim edilir.

 
Ürün Bileşenleri

 
Bitkisel bir muhteviyata sahip olan bu popüler ürün bileşenleri içinde çinko ve kara mürver C vitamini, propolis bulunmaktadır. İlave bilgi için güvenlik etiketli ürün kutusunda yazan ibareleri okuyabilirsiniz.
Nasıl Kullanılır?

 
Günlük kullanım için uygun olan ürün basit bir uygulama ile hazır hale getirilir. Kutu üzerindeki kullanma talimatına uygun olarak hazırlayıp tavsiye edilen miktarda kullanmaya özen gösteriniz.

 
Ödeme Nerede Yapılır?

 
Gerçek mağazalarda bir ürünü inceleyip beğendikten sonra ödemeyi hemen orada yapabilirsiniz. E-ticaret sektöründe ise farklı kanalları kullanabilirsiniz. Online sistemler içinde internet bankacılığını kullanabileceğiniz EFT ve havale seçenekleri bulunmaktadır. Kargo çalışanı adresinize geldiğindeyse kapıda ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz. Bu seçenekte de nakit ve ya kredi kartı kullanımı mümkündür.

 
İndirimli Fiyat Listesi

 
1 adet ürün 69 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 adet 109 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 4 adet 199 tl + ücretsiz kargo olarak indirimli hali ile değerli alıcılarına ulaştırılmaktadır.