Şiraz Macunu Nedir, Şiraz Macunu Nereden alınır ?


 

Şiraz Macunu Nedir, Sipariş Nasıl Verilir?

 

 

 

Ürün hem bitkisel içeriği hem de kolay kullanımı ile sevenleri ile buluşmaktadır. Kullanıcı yorumlarında da beğeni gören ürün hemen her gün talep edilme oranını yükseltmektedir. Resmi satış sitemizden talep edeceğiniz bu ürün için sipariş formunuzu kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Herhangi bir gereksiz soru ya da kullanılmayacak bilgi istenmeyen formda isim, soy isim, bulunduğunuz il ve ilçe gibi detaylar yer almalıdır. Özellikle adres bilginizin açık ve anlaşılır olması önemlidir. Böylece sorunsuz bir teslimat sağlanmaktadır. Sipariş formunuzda yer alan bilgileri sonra müşteri temsilcilerimizi de arayarak güncelleyebilirsiniz.

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi

 

 

 

 

Öncelikle sipariş verirken kaç adet ürün gereksiniminiz olduğuna karar veriniz. Formda belirttiğiniz bu bilgiye göre ödemeniz gerçekleşmelidir. Bunun için tercih edebileceğiniz kapıda ödeme yöntemi, havale ve EFT gibi seçenekler vardır. Kapıda ödeme yönteminde kredi kartı ve ya nakit para kullanarak satın alımınızı yapabilirsiniz. Havale ve EFT ise internet üzerinden gerçekleştirebileceğiniz satın alım yöntemleridir.

 

 

 

 

Paketleme ve Kargo

 

 

 

 

Sitemizden temin etmek istediğiniz sayıda ürün stoklardan kontrol edilerek paketleme servisine gönderilir. Serviste özenle hazırlanır ve seçmiş olduğunuz kargo şirketine verilir. Aras Kargo, MNG Kargo ya da PTT Kargo şirketiyle gönderim sağlanır. Adres bilgileriniz doğru ve eksiksiz olduğunda paketiniz en geç iki iş gününde elinizde olur.  Geriye gönül rahatlığıyla kullanımınız kalır.

 

 

 

Ürün Bileşenleri

 

 

 

Ürün bileşenleri arasında Şiraz üzümü özü, öksürük otu, kara turp tohumu özü, lavanta balı, meyan, zencefil sayılabilmektedir. Bitkisel muhteviyata sahip olan ürün bu nedenle oldukça fazla sayıda tercih ve talep edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hemen herkesin kolaylıkla kullanıp tüketebileceği ürün günlük kullanıma uygundur. Düzenli olarak ve belirtilen miktarda alabilirsiniz. Kullanım talimatı güvenlik etiketli orijinal ambalaj üzerinde yazı ile belirtilmiştir. Kullanımdan önce mutlaka okuyunuz. Beklenmeyen bir etki ile karşılaşırsanız derhal kullanımı bırakınız. En yakınınızdaki sağlık kuruluşuna giderek destek alınız.

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

1 adet Şiraz Macunu 60 tl + 10 tl kargo ücreti, 4 adet Şiraz Macunu 150 tl + ücretsiz kargodur.