Kozalak Macunu nedir, Kozalak Macunu nereden alınır ?


Kozalak Macunu Sipariş Oluşturma

 

 

 

Resmi satış sitemizden bu macun için kolaylıkla ve kısa sürede sipariş oluşturabilirsiniz. Sadece internet erişimini sağlamanız ve herhangi bir cihazdan sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Site içinde tanıtıcı yazı sonrasında sipariş formu sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu kısımda ad, soyad, adres için uygun alanlar bırakılmıştır. Her bir bölüme kişisel iletişim bilgilerinizi tam olarak doldurabilirsiniz. Sonrasında ise sipariş ver butonuna tıklayabilirsiniz. Kendinize ait olan bilgiler ve istediğiniz ürün adı ve sayısı gibi detaylar ilgili birimimizin ekranına düştüğünde talebiniz hemen değerlendirmeye alınır.

 

 

 

Kargo Süreci

 

 

Bir ve ya birden fazla sayıda ürün siparişi veren kullanıcılar bir an önce kargo gönderiminin yapılmasını ve kavuşup kullanmaya başlamayı istemektedir. Bunun için de işini kaliteli bir şekilde yapan firmalara ihtiyaç vardır. Firmamız PTT Kargo, Aras Kargo ve MNG Kargo gibi isimler ile çalışmaktan mutluluk duymaktadır. Paketiniz hazırlanır ve iki iş günü içinde elinizde olur. Tatil günleri iş günü olarak sayılmamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Yöntemi

 

 

 

 

 

 

 

 

Satın almaya ve kullanmaya karar verdiğiniz ürün için ödeme yapmanız son adımdır. Bu adımda kullanabileceğiniz oldukça fazla sayıda seçenek vardır. Havale, EFT ve ya kapıda ödeme sitemizin size sunduğu alternatiflerdir. Eğer teslimat anında ödeme yapmak isterseniz kredi kartı ya da nakit para kullanabileceğiniz kapıda ödeme yöntemi uygundur. Ancak online satın alımınızı tamamlamak isterseniz de internet bankacılığı ile havale ve EFT yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hemen herkesin kolaylıkla kullanabileceği ürün bitkisel içeriklidir. Gün içinde yalnızca 2 kaşık tüketebilirsiniz. Tavsiye edilen miktara ve kullanım şekline uygun olarak alınız.

 

 

 

 

 

 

 

İçinde Neler Var?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitkisel içeriği olan ürün meyan kökü, zencefil ve Kozalak özü gibi bileşenlere sahiptir. Kullanım talimatı, içerik detayları, saklama koşulları, son kullanma tarihi hologram etiketli orijinal kutu üzerinde belirtilmektedir. Kullanımdan önce okuyunuz.

 

 

 

 

 

 

Güncel Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 79 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 adet 139 tl + 10 tl kargo ücreti, 4 kutu 199 tl + ücretsiz kargo, 6 adet 249 tl + ücretsiz kargodur.