Keto slim nedir, keto slim kullananlar ne diyor?

 

Keto Slim Sitemizde Sizlerle!

 

 

 

Evimizden ve ya istediğimiz her hangi bir yerden akıllı telefonlarımızı, bilgisayarımızı ve ya tabletimizi kullanarak internet alış veriş sitelerine ulaşabiliriz. Bu siteler üzerinden satın alma adımlarını takip ederek beğendiğiniz orijinal ürünlerinize ulaşabilirsiniz. Bunu için resmi satış sitemizi kullanabilirsiniz. Ad, soyad ve adres detayları ile iletişim bilgilerinizi ürün talep formunda bulunan uygun boşluklara doldurabilirsiniz. Kaç adet ürün istediğinizi eklemeyi unutmayınız. Özellikle adres bilgilerinizin açık ve anlaşılır olması paketinizin sorunsuzca size teslim edilmesi anlamına gelmektedir. Alış verişiniz sizin belirlediğiniz adreste teslimat ile tamamlanır.

 

 

 

Güncel Fiyatlar ve Ödeme

 

 

 

 

Sitemizde aradığınız ürün ile ilgili olan fiyatlara güncel listemizden ulaşabilirsiniz. Bu bilgi ile ödemenizde izleyeceğiniz yolu seçebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi kullanan müşterilerimiz teslimat sırasında nakit ve ya kredi kartı kullanabilmektedir. Kredi kartı kullanımı için kargo görevlisinin yanında bir pos cihazı bulunmaktadır. Online yöntemlerde ise havale ve EFT internet bankacılığını kullanarak yapabileceğiniz işlemler arasındadır.

 

 

 

 

Nasıl Kullanılmalıdır?

 

 

 

Kullanımı gayet basittir. Sadece bir bardak suya ihtiyacınız vardır. Yatmadan yaklaşık 3 saat önce tüketebilirsiniz. Bir bardak suyun içine bir tablet ürün atabilirsiniz. Çözününce tüketebilirsiniz.

 

 

 

İçinde Neler Vardır?

 

 

 

Bitkisel ürün içinde B6 vitamini ( pridoksin ), magnezyum, kito kompleksi, potasyum, glutamin B3 vitamini ( niasin ) bulunmaktadır. İlave bilgi için okuyunuz.

 

 

 

Kargo ve Teslimat

 

 

 

PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo şirketlerinden birini işaretlediğinizde gönderiniz bu firma ile taşınır ve sorun yaşanmadan size ulaştırılır. Teslimat kapınızda ve yalnızca size yapılır. Güler yüzlü kargo personeli ile size verilen paketiniz bir ve ya iki iş günü arasında ulaşmış olur. Orijinal ürün kullanımı önemlidir. Bu sebeple sitemiz sipariş veren her bir kullanıcı için hologram etiketli orijinal ürün gönderimi yapmaktadır.

 

 

 

Güncel Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

Güncel fiyat listemize göre 1 adet Keto Slim 79 tl + kargo ücreti, 2 adet Keto Slim 159 tl + ücretsiz kargo ve 3 adet Keto Slim ise 209 tl + ücretsiz kargo olarak satışa sunulmuştur.