Aktirex Sprey Sipariş Verme nedir, Aktirex Sprey Sipariş Verenler ne düşünuyor ?

 

Aktirex Sprey Sipariş Verme

 

 

 

İnternet sitelerinden alış veriş işlemlerini başlatan kullanıcılar için ilk adım sipariş verme aşamasıdır. Bu aşamada istediğiniz ürün ile ilgili isteklerinizi ve kendi kişisel iletişim bilgilerinizi siteye verir ve sipariş paketinizin bu yönde hazırlanmasını talep edersiniz. Sizin yönlendirmenize göre hazırlanacak olan paketin nereye ve kime teslim edileceği sipariş formunuzdaki iletişim bilgilerinize göre yapılmaktadır. İstediğiniz ürün sayısı da firma tarafından temin edilmekte ve buna uygun olarak paketleme yapılmaktadır. Dolayısıyla sipariş verme aslında bir alış verişin bel kemiğidir. Bundan sonraki adımlar hep bu ilk aşamaya göre şekillenmektedir. Resmi satış sitemizden de kolaylıkla bir sipariş formu oluşturabilirsiniz.

 

 

 

Adrese Teslimat

 

 

 

Sipariş formunuz size ait bilgiler içermektedir. Teslimat için kullanılacak olan ad, soyad ve adres bilgileri bu yüzden açık anlaşılır ve güncel olmalıdır. Ev ve ya iş yeri adresinizi seçebilir buna göre gönderim yapılmasını isteyebilirsiniz. MNG Kargo, Aras Kargo, PTT Kargo gibi kaliteli hizmet veren isimlerle hızlı teslimat yapılmakta ve sipariş paketiniz en geç iki iş günü sonunda elinize ulaşmaktadır.

 

 

Ödeme Yaparken

 

 

 

Ürün ödemesi o ürüne tam olarak sahip olmanızı sağlayacak son aşamadır. Alış verişinizde her detaya kendiniz karar verebildiğiniz gibi resmi satış sitemizde ödeme için de farklı seçenekler bulunmaktadır. Her bütçeye uygun olarak düşünülmüş olan teslimat sırasında nakit ve ya kredi kartı ile yapabileceğiniz kapıda ödeme, online olarak devam edebileceğiniz havale ve ya EFT yollarından birini seçebilirsiniz.

 

 

 

Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 

Sprey formunda bulunan ürün pratik kullanımlıdır. Ağız içine boğaza doğru günde üç kez uygulanabilmektedir. Her uygulamada 6 kez püskürtülmesi yeterlidir. Kullanım talimatına uygun olarak uygulayınız. Önerilen dozu aşmamanız önerilir. Tamamen bitkisel olan ürün için hemen şimdi siz de sipariş verebilir ve orijinal ürününüze kavuşabilirsiniz.

 

 

 

Kampanyalı Fiyat Bilgisi

 

 

 

1 adet sprey 79 tl, 2 adet sprey 99 tl + ücretsiz kargo, 3 adet sprey 149 tl + ücretsiz kargo ve 4 adet 199 tl + ücretsiz kargo olarak kampanyalı fiyatlarla satıştadır.