Lipolysis Jel nedir, Lipolysis Jel nereden alınır hakkında bilgiler ?


Lipolysis Jel Satın Alma Adımları Nelerdir?

 

 

 

 

 

İhtiyaç duyduğunuz ürün ve ya ürünlere sahip olmak için satışı yapılan yerlerden ödem yaparak satın almanız gerekmektedir. İnternet ortamında faaliyet gösteren ürün satış siteleri içinde istediğiniz ürünü bulup istediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. Resmi satış sitemizde de bir ürün ile ilgili kaç adet istediğiniz, hangi adrese ve kime teslim edileceği ile ilgili bilgileri dolduracağınız bir sipariş formu bulunmaktadır. Bu formdaki veriler ile hazırlanan paketiniz kargo yoluyla adresinize ulaştırılır. Teslimat yapılırken ya da yine internet üzerinden ödemenizi yaparak ürün sahibi olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Sipariş Formu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizde tüm işlemler hızlı ve pratik bir biçimde tamamlanmaktadır. Müşterilerimizin vakti bizim için de değerlidir. Bu sebeple alış verişin keyifle sonlanabilmesi için tüm satın alma adımlarında pratik ilerlemeler mümkündür. Sipariş formunda da gereğinden fazla ve sıkıcı sorulara yer verilmez. Adınız, soyadınız, adres bilgileriniz, isterseniz seçim yapabileceğiniz kargo şirketi listesi ve ödeme tipi tercihleri gibi kısımlar form üzerinde yer almaktadır. Tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasına özen gösteriniz.

 

 

 

 

 

Kargo Şirketleri

 

 

 

 

Ürün paketiniz sizin belirleyeceğiniz adrese yine sizin belirleyeceğiniz kargo şirketi yardımıyla ulaştırılmaktadır. Bu şirketler arasında MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo bulunmaktadır. Dilediğiniz şirketi sipariş formunuzda işaretleyerek seçebilirsiniz. Paketiniz ortalama bir ile iki iş günü içinde kapınızda olmaktadır.

 

 

 

 

Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

Ürün jel formunda olduğu için oldukça kolay kullanımlıdır. Öncelikle nemli bir bez ile uygulama yapacağınız bölgeyi temizleyebilirsiniz. Sürdüğünüz jeli dairesel hareketlerle masaj yaparak yedirebilirsiniz. Ürün bitki enzimleri ve omega 6 yağ asidi olarak bulunan bitkisel bir üründür.

 

 

 

 

Ödeme Kanalları

 

 

 

 

Seçmiş olduğunuz ürün sayısı kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Bu ödemeyi dilerseniz EFT ve havale gibi online yöntemleri kullanarak, dilerseniz ise kapıda ödeme yöntemi ile teslimatta nakit ve ya kredi kartı ile zahmetsizce yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

1 adet ürün sadece 129 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 219 tl + ücretsiz kargo ve 3 adet 299 tl + ücretsiz kargo ile satılmaktadır.