Aksöğüt Kürü nedir, Aksöğüt Kürü nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Aksöğüt Kürü Kremi Satın Alma Adımları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemiz ayrıcalıklı hizmet anlayışını her sipariş veren kullanıcı için kullanmaktadır. Böylece müşteri memnuniyeti kazanan firma çalışanlarımız genç ve dinamik bir ekipten oluşmaktadır. Uzman kadromuz 7/24 sadece değerli kullanıcılarımızın alış verişlerinden keyif almaları için çalışmaktadır. Ürün satın alma adımları her aşamada kolay ilerlenebilecek ve zaman kaybettirmeyecek şekilde hazırlanmıştır. Siparişinizi kısa cevaplarla hemen hazırlayabilir ve onaylayabilirsiniz. Bundan sonra kargo şirketinin teslimatını gönül rahatlığı ile bekleyebilir ve sorunsuzca teslimatı alabilirsiniz. Ödemenizi de istediğiniz şekilde yaptıktan sonra ürünün tam olarak sahibi olur ve dilediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal Ürün!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hologram etiketli ürün temin edebilmek özellikle de internet alış verişlerinde oldukça önemli bir konudur. Resmi satış sitemiz güvenlik etiketli yani orijinal ürün gönderimi ile tercih edilen adresler arasındadır. Orijinal ürün kutu ve ya ambalajı üzerinde ürünün tam adı, içeriği, kullanım şekli, son kullanma tarihi ve saklama koşulları gibi detaylar yer almaktadır. Böylece teslim aldıktan sonra bu bilgileri de okuyarak kullanıma başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo ve Gönderim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Satın alma adımlarını başlattığınız ürün ve ya ürünleriniz Aras Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo gibi kaliteli hizmet veren isimlerden sizin seçtiğiniz ile size ulaştırılmaktadır. Teslimat güler yüzlü kargo çalışanı tarafından sizin adresinizde gerçekleşmektedir. Bu adres isterseniz ev isterseniz iş yeri adresiniz olabilir. Bazı kullanıcılarımız ise teslimatı bir kargo şubesinde de alabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Online Ödeme İşlemleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Online ödeme sipariş verdiğiniz site üzerinden devam edebilen bir ödemedir. Havale ve ya EFT şeklinde yapılabilmektedir. Ancak kapıda ödeme yöntemi de kullanılabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krem formunda satılan ürün bölge üzerine nazik ve masaj yapar şekilde sürülüp yedirilmektedir. Günlük kullanım için uygundur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçinde Bulunanlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün içerisinde polyisobutene, hydrogenated, aqua, glycerin, salixin, keklik üzümü yağı, glukozamin gualtheria salix purpurea bark extract, isopropyl myristate bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 89 tl + kargo bedeli, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 189 tl + ücretsiz kargo olarak satıştadır.