Beetox Krem nedir, Beetox Krem nereden alınır ?

 

 

Beetox Krem Nasıl Sipariş Verilmektedir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş vermek bazı adreslerde oldukça uzun süren, sıkıcı ve zaman alan bir halde tasarlanmıştır. Oysa resmi satış sitemizde sipariş verme gayet pratik ve hızlıdır. Çünkü gereğinden fazla soru sorulmaz, anket niteliğinde bir listeden uzak ve basittir. Adınız, soyadınız ve adresiniz öncelikli olarak vereceğiniz bilgilerdir. Bunlar teslimat için kullanılacak olan verilerdir. Bu yüzden doğru ve güncel olmalıdır. İsterseniz kargo şirketini de kendiniz belirleyebilirsiniz. Ödeme şeklinize de bu aşamada sunulan listelerden seçim yaparak karar verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Ne Zaman Ulaşır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eğer siz de internet üzerinden alış veriş yapıyorsanız ürün ve ya ürünleriniz kargo şirketleri aracılığı ile size ulaştırılacaktır. Sanal ortamda başlattığınız ürün satın alma aşamaları kargo hareketleri ile devam etmektedir. Sitemizde bunun için MNG Kargo, PTT Kargo ya da Aras Kargo firmaları seçilebilmektedir. Paketiniz orijinal ürünleriniz ile siparişinizle aynı gün hazırlanır ve yola çıkar. Bir ile iki iş günü içinde hava koşullarını da göz önünde tutarak teslimat yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teslimat ve Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo teslimatı kendi adresinizde yapılmaktadır. Bu sırada ödeme yapmak isterseniz kapıda ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Bu yöntemde ödeme iki şekilde yapılabilmektedir. Kredi kartı ile ya da nakit para ile ürün satın alabilirsiniz. Gelen kargo görevlisinin yanında bulunan pos cihazı yardımı ile ödeme yapabilirsiniz. Ancak havale ve EFT yollarını da tercih edebilir ve işlemlerinizi internet üzerinden online olarak da yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçindeki Bileşenler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitkisel içerikli ürün içinde enzim, peptid, Melittin, amino asit, arı zehri gibi bileşenler bulunmaktadır. Ürün herhangi bir hastalığın tedavisi için kullanılan bir ilaç değildir. Serin, kuru ve rutubetsiz bir yerde saklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanımı oldukça kolaydır. Temiz cildinizin üzerine az miktarda ürünü parmak uçlarınızla sürünüz. Bir müddet bekledikten sonra kurur ve havlu ya da ıslak mendil ile temizleyebilir ve uygulamayı bitirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 69 tl + kargo bedeli, 2 adet ürün 99 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 129 tl + ücretsiz kargo olarak satıştadır.