Spin Tablet Mop nedir, Spin Tablet Mop nereden alınır ?

 

 

 

 

 

Spin Tablet Mop Satın Alma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mop ürünü satın almak için resmi satış sitemizde açıklanan satın alma adımlarını yerine getirebilir ve kısa sürede ürüne kavuşabilirsiniz. İlk adım olarak sipariş formu hazırlayabilirsiniz. Bu formda size ulaşabilmek için adınız ve soyadınız, teslimat için açık bir şekilde adres bilgileriniz ve üründen kaç adet istediğiniz detayları yer almalıdır. Bu form size doğru bir biçimde ulaşmak için önemlidir. Aynı gün kargoya verilen paketiniz iki iş günü içinde size ulaştırılır. Ödemenizi kapıda ödeme yöntemini kullanarak da yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün ödemenizi kapıda ödem yöntemi ile yapmak istiyorsanız gelen kargo görevlisinin yanda bulunan pos cihazını kullanabilirsiniz. Bu şekilde kredi kartıyla ödeme yapabileceğiniz gibi dilerseniz nakit para ile de satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde ödeme yapmak istemeyen kullanıcılarımız için tercih edebilecekleri online işlemler seçeneği de mevcuttur. Havale ve ya EFT yaparak da işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Kargo Süreci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Satın almak için sipariş formunuzu doldurdunuz. Tüm bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olduğundan eminsiniz. Kargo şirketi seçiminizi de ürün talep formunda belirttiniz. Şimdi gönül rahatlığı ile arkanıza yaslanarak paketinizi bekleyebilirsiniz. PTT Kargo, Aras Kargo ya da MNG Kargo firmaları ile paketiniz taşınır ve adresiniz neresi olursa olsun itina ile teslim edilir. Bu süreçte istediğiniz zaman müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mop kullanımı neredeyse artık birçok insanın tercih ettiği bir seçenektir. Bu pratik kullanım da her geçen gün ürünün daha çok talep edilmesini sağlamaktadır. Resmi satış sitemizden istekte bulunduğunuzda orijinal ürününüz size özel paketlenmiş olarak teslim edilir. Kutu içerisinden çıkan parçaları kolayca birleştirebilirsiniz. Mikrofiber bezi düz plaka üzerine yerleştirdikten sonra kova içerisinde ahşap, cam, muşamba ve ya laminant yüzeylerde kullanabilirsiniz. İşiniz bittikten sonra kovanın altındaki iki tıpayı kullanarak suyu boşaltabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampanyalı Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İsteyen herkes alsın diye devam eden kampanyamızla 1 adet ürün 99 tl + kargo bedeli, 2 adet 189 tl + ücretsiz kargo ve yedek bez 29 tl’dir.