Salkom beyazlatıcı krem resmi sitesi, salkom krem kullananlar ne diyor ?

 

 


 

 

Salkom Beyazlatıcı Krem Satış

 

 

 

 

 

 

 

Satın alma adımları internet sitelerinin kendi düzenlemelerine göre farklılık gösterebilmektedir. Ancak esas olan sipariş verme, ödeme yapma, teslimat aşamalarıdır. Sitemiz bu adımları siz değerli müşterileri için olabildiğince hızlandırmış ve kolaylaştırmıştır. Sipariş verme kısmında kısa sorulara vereceğiniz yanıtlar yeterlidir. Ödeme seçeneklerinden kendi bütçenize, ödeyebilme şeklinize göre tercihlerde bulunabilirsiniz. Teslimat ise hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Çünkü sipariş verdiğiniz gün kargo şirketi dağıtım için yola çıkmaktadır. Resmi satış sitemiz ile güvenlik etiketli ürün sahibi olabilirsiniz. Tüm satın alma adımlarını takip ederek keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Formu Hazırlama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

salkom krem beyazlatıcı kremi için satın alma basamaklarını başlatmak istiyorsanız öncelikle kısa süren sipariş formumuzu doldurmanız gerekmektedir. Bu formda ad, soyad bilgileriniz, açık ve anlaşılır bir biçimde yazacağınız adres bilgileriniz olmalıdır. İsterseniz form içinde yer alan seçeneklerden kargo şirketini belirleyebilir ve ödeme alternatiflerinden birini işaretleyebilirsiniz. Bu formda yer alan bu birkaç bilgi ile siparişiniz hemen hazırlanmaya başlar ve paketleme tamamlandıktan sonra aynı gün yola çıkar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Kullanım Talimatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün 50 ml’lik kutu ile size teslim edilir. Kullanım talimatları hologram etiketli ürün üzerinde yazmaktadır. Bununla birlikte ürünün tam adı, üretici firma detayları, içerik bilgileri de açıklamalar dahilinde yazmaktadır. Wind Salbe merhemi günde iki kez kullanabilirsiniz. Göbek deliğinin etrafına yuvarlak hareketler yaparak nazikçe sürebilirsiniz. Oldukça pratik bir kullanıma sahiptir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Muhteviyatında Yer Alanlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

salkom krem beyazlatıcı kremi sadece bitkisel bileşenler kullanılarak bir araya getirilmiş bir formüldür. İçerisinde kimyon yağı ve beyaz vazelin bulunmaktadır. Bu içeriği sayesinde tüm dünya ülkelerinde kullanıcılarının beğenisini toplamıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İhtiyacı olan herkes alabilsin diye indirdiğimiz fiyatlara göre 1 adet Salkom Krem 79 tl, 2 adet ürün 149 tl ve 3 adet ürün ise 199 tl olarak satışa sunulmuştur.

 

 

 

 

Gönderim ve Ödeme

Ödemenizi EFT, havale olarak ya da kapıda nakit ve ya kredi kartıyla yapabilirsiniz. Teslimat PTT, Aras, MNG Kargoyla gerçekleşmektedir.