Teff Tohumlu Çay Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir, Kullananlar, Yorumları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teff Tohumlu Çay Sitemizde !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Son günlerde gözlerinin üzerinde olması popülerliğini arttıran ürün şimdi değerli müşterilerimiz için sitemizde de satışa sunulmuştur. Gerek içerisinde kullanılanlar gerek kullanım kolaylığı gerek ise sitemizin uygun fiyat avantajları ile siz de şimdi bu ürün için sipariş vererek talebinizi bize iletebilir ve satın alma işlemlerini başlatabilirsiniz. Sitemiz her müşterimiz için ayrıcalıklı hizmet prensibini benimseyerek çalışmaktadır. Bu sayede her bir sipariş için kaliteli hizmet sunulmaktadır. Form hazırlayıp bize gönderdiğinizde aynı gün kargonuz yola çıkar, en geç iki iş gününde ayağınıza kadar gelir. Teff tohumlu çay ödemenizi de farklı seçeneklerden birini tercih ederek yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Seçenekleri  ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teff tohumlu çay için kaç adet ürüne gereksinim duyduğunuz belirleyerek bu miktarı sipariş formunuzda belirtiniz. Buna göre fiyat listesinde talebinize karşılık gelen fiyatı ödemeniz gerekmektedir. Ödeme yapmak için elbette ki öncelikle kendi bütçenizi ve uygun ödeme koşullarınızı düşünmeniz gerekmektedir. Kapıda ödeme ile nakit ya da kredi kartı ile EFT ve ya havale yaparak internet üzerinde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Önerisi ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bazı ürünler kullanım konusunda özel zamanlara ve özel becerilere ihtiyaç duymaktadır. Bu da müşterilerin satın alma kararında olumlu ya da olumsuz etkiler oluşturmaktadır. Teff tohumlu çay pratik kullanımı ile her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaktadır. Bir bardak sıcak su içinde kolayca demledikten sonra  zahmetsizce tüketilmesi tavsiye olunur. İlave kullanım bilgileri için orijinal kutu üzerinde yazan kullanım talimatlarını da okuyabilirsiniz. İlaç değildir, gıda takviyesidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçindekiler ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiraz meyvesi sapı, mac, limon otu, acai funda, tarçın, aspir tohumu, lepidyum, yeşil çay, yeşil kahve, mate yaprağı, sandaloz sakızı, kitre zamkı, kuşburnu, kuinoa tohumu, bamya çiçeği, biberiye, barut ağacı kabuğu ve chia tohumu kullanılan ürün tamamen bitkiseldir. Ürünü kendi kutusunda, güneş ışığına direkt maruz kalmayan, rutubetsiz, serin ve kuru bir ortamda muhafaza etmeniz önerilmektedir. Detaylı bilgi için ürünün kendi ambalajında üreten firma tarafından yazılan içindekiler veya bileşenleri bölümünü incelemeniz yeterlidir. Bileşenlerine alerjiniz varsa kullanmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlandırma ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teff tohumlu çay 1 adet 79 tl, 2 adet 149 tl, 3 adet 199 tl olan ürün için birden çok sipariş verdiğinizde kargo hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır. PTT, MNG, Aras Kargoyla gönderim yapılmaktadır.