Multiflex Xtreme Kullananlar, Yorumları, Nasıl Satılır, Sipariş Ver


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Multiflex Xtreme Sipariş Verme ?

 

 

 

 

 

 

 

 

E-ticaret sektöründe artan firma ve ürün sayısı sayesinde artık birçok internet kullanıcısı aradığı ürünü ya da ürünleri bulabilmekte ve zahmetsizce satın alabilmektedir. Ürün siparişi verirken dikkat etmeniz gereken en önemli ayrıntı bilgilerinizin güncel, doğru ve eksiksiz olmasıdır. Adınız, soyadınız ve adres bilgileriniz tam ve eksiksiz olarak girildiğinde teslimatınız hızla ve sorunsuz olarak gerçekleşecektir. Teslimat için kargo şirketinizi de sipariş formu hazırlarken seçebilirsiniz. Multiflex xtreme MNG Kargo, Aras Kargo ve ya PTT Kargo kalitesiyle taşınan paketiniz siparişi verdiğiniz gün yola çıkmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Aynı Gün Kargo !

 

 

 

 

 

 

 

 

Sitemiz değerli müşterilerimizin bir an önce istedikleri ve ihtiyaç duydukları ürünlerine kavuşmaları için kargo süreci konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Kargo hareketlerini siparişinizden sonra sitemizden de rahatlıkla takip edebilir ve belirsizlik yaşamaktan kurtulursunuz. Sipariş verdiğiniz saate göre aynı gün kargo işlemleri başlatılmaktadır. Ürününüzü kaç adet olarak istediğinizi sipariş formunuzda belirttiğinizde stoklarımızdan hemen temin edilerek size özel olarak paketlenmesi sağlanmaktadır. Paketiniz seçtiğiniz kargo firması ile taşınır ve dağıtılır.

 

 

 

 

 

 

Ücretsiz Kargo !

 

 

 

 

 

 

 

 

Evet, yanlış duymadınız. Ücretsiz kargo imkânımız da pek değerli müşterilerimiz için sunduğumuz ayrıcalıklardan sadece biridir. Bir adetten daha fazla sayıda ürün siparişi verirseniz kargo hizmeti ücretsiz olarak sağlanacaktır. Hızlı teslimat PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo şirketlerinden biri ile yapılmaktadır. Güler yüzlü çalışanları ile teslimatınız kendi adresinizde güvenle yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Kullanımı Nasıldır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün size paket olarak teslim edilmektedir. Paket içinde bulunan parçalar ve orijinal kurulum klavuzu size yardımcı olacaktır. Oldukça pratik ve kolay bir kurulumu ve kullanımı olan ürünü satın alır almaz kullanmaya başlayabilirsiniz. Hem kadın hem de erkek kullanıcılarımız için uygun olan ürün bugün tüm dünyanın bildiği ve kullandığı bir üründür.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş verirken ürün miktarını belirtmeyi unutmayınız. Belirttiğiniz miktara göre fiyat listesinden ücreti öğrenebilirsiniz. Bu miktarı kapıda ödeme ve ya havale, EFT gibi yollardan kolayca ödeyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Multiflex xtreme 1 adet 69 tl, 2 adet 129 tl olarak satılmaktadır.