İsveç Şurubu Nasıl Satın Alırım, Kullanıcı Yorumları, Nasıl Kullanılır, İçeriği


 

 

 

 

 

 

 

İsveç Şurubu Satışı Sitemizde!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İsveç şurubu adını duyurmuş ve satışı yüksek oranlarda devam eden popüler bir üründür. Şurup gerek içerisinde bulunan bitkisel bileşenler gerek ise kolay ve pratik kullanımı sayesinde kullanıcılarından tam not almaktadır. Şimdi resmi satış sitemizde de uygun koşullarda satışı yapılan ürün için değerli müşterilerimize yardımcı olmayı ve bu ürüne isteyen herkesin ulaşabilmesini hedeflemiş bulunmaktayız. Bu prensiple çalıştığımız uzun yıllar bize olumlu geri dönüşler sağlamaktadır. Her yeni bir sipariş bizler için yeni bir kazanım demektir. İsveç şurubu çünkü kullanıcılarımız bizim için büyük bir aileyi oluşturan parçalar demektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Basit Sipariş Formu ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş verirken sorulan gereksiz sorular ve yanıtları için harcanan onca zaman ürün sahibi olmak isteyen kullanıcıları yıldıran bir durumdur. Bu sebeple sitemizde sipariş formu için oldukça kısa ve yalnızca gerekli sorulardan oluşan bir düzenleme yapılmıştır. Ad, soyad ve adres bilgileri vereceğiniz sipariş için gerekli olan sorulardır. Bununla birlikte isterseniz kargo şirketi seçimi ve ödeme tipi seçimi de yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargom Ne Zaman Ulaşır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eğer uygun bir saatte sipariş formunuzu tamamlayarak sipariş ver butonuna tıkladıysanız aynı gün kargo hareketleri başlatılmaktadır. Böylece aynı gün yola çıkan kargo paketiniz hava koşulları da düşünülerek 2 iş günü içinde belirtmiş olduğunuz adrese ulaştırılır. İsterseniz herhangi bir kargo şubesinden de ürün teslim alabilirsiniz. Tüm tercihlerin müşterilerin uygunluklarına göre şekillendiği sitemizde alış veriş keyfiniz ikiye katlanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanılmalıdır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şurup kullanımı herkesin uygulayabileceği türde basit ve pratiktir. Günlük kullanım için uygun olan şuruptan bir tatlı kaşığı yeterli gelmektedir. İçerisinde bitkisel bileşenler bulunmaktadır. Bu maddeler içinde alerjiniz olan madde var ise kullanmayınız. Ürün bir hastalığın tedavisi için kullanılan bir ilaç kategorisinde değildir. İlaç olarak satılmaz ve kullanılmaz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bileşenleri Nelerdir ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kakule, mayıs papatyası, zencefil, yenibahar, kişniş, kekik, enginar yaprağı, karahindiba, tarçın, zerdeçöp, turunç kabuğu, karanfil kakule, biberiye ve Frenk kimyonu kullanılmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlandırma ?

 

 

 

 

 

 

 

 

İsveç şurubu Güncellenmiş listeyle 1 adet ürün 89 tl, 3 adet 149 tl, 6 adet 199 tl’dir.