Maya maskesi nedir , maya maskesi kullanırken nelere dikkat edilmelidir ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maya Maskesi Sitemizde Satışta!

 
Değerli kullanıcılarımızın hoşnutluğu için uzun yıllardır yeni çıkan ürünleri ve ya popülerliği olan markaları takip etmekte ve müşterileri ile buluşturmaktayız. Bizler bu işlemleri yaparken resmi olarak satış olanağı sunuyor ve her bir alıcımıza orijinal ürün gönderimi sağlıyoruz. Oturduğunuz yerin rahatlığında telefon, tablet ve bilgisayarlarınızdan tek tıkla sipariş verebilir ve sonrasında hızlı teslimatın keyfini yaşayabilirsiniz. Gerek içinde kullanılan bileşenler gerek pratik kullanım şekli ile oldukça fazla alıcısı bulunan ürün şimdi sitemizin de üstün hizmet prensibiyle ülkemizde de satılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 
Satın Alma Adımları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Resmi satış sitemizde maya maskesini görüp, inceleyip satın almak isteyen alıcılarımız için kolay ve hızlı satın alma adımları oluşturmuş bulunmaktayız. Bu adımlardan ilki sipariş formu hazırlama aşamasıdır. Bu aşamada adınız, soyadınız ve adresiniz açık ve anlaşılır biçimde bulunmalıdır. Adres bilgilerinize göre yola çıkan paketiniz siparişiniz ile aynı gün gerçekleşmektedir. Kargo hareketlerini sitemiz üzerinden de takip edebilirsiniz. Hızlı teslimat ile iki iş gününde ürün ayağınıza kadar gelmektedir. Teslimat sırasında kapıda ödeme yapabilir ve ya EFT, havale yollarını da kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Maya Maskesi Kullanımı

 

 
Antik çağlardan beri kullanılan bileşenler yeniden güncellenerek bir araya getirilmiş ve kullanıcıların tekrar beğenisine sunulmuştur. Kullanımı oldukça kolaydır. Temiz olan cilde nazik bir şekilde sürülebilmektedir. Ekstra kullanım bilgileri için hologram etiketi bulunan orijinal ambalaj üzerindeki açıklamaları okuyabilirsiniz.

 

 
İçeriğindeki Bileşenler
Maya maskesi oluşturulurken kullanılan bileşenlerden bazıları tiamin, folik asit, elementler, pantotenik asit, niasin, protein, riboflavin, biyotin, tokoferol, demir, magnezyum, potasyum, iyot, mikro ve B6 vitaminleridir. Muhteviyatı ile de bütün dikkatleri üzerine çekmektedir. Her geçen gün kullanıcı sayısı giderek artmaktadır.

 

 

 
Kargo ve Teslimat

 

 
Sipariş formunuzu hazırlarken kargo şirketi seçiminizi de kendi isteğinize göre yapabilirsiniz. MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo şirketlerinden birini seçtiğinizde paketiniz bu şirket tarafından taşınır ve dağıtılır. 1 ile 2 iş günü içinde ayağınıza kadar gelerek teslim edilir.

 

 

 
İndirimli Fiyat

 

 

 
1 adet 79 tl, 2 adet 149 tl, 3 adet 199 tl’dir.