Sığla Yağı Kremi Kullananlar, Kullanımı, Ücretsiz Kargo, Yorumları


 

 

 

 

 

Sığla Yağı Kremi Nedir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adını hep duyduğunuz sığla yağı kremi nedir, nasıl kullanılır, ne için kullanılır, nereden temin edilir, fiyatları nasıldır, kargo süresi uzun mudur? Gibi soruların yanıtlarını sitemizde bulabilirsiniz. Ürünü sitemizden resmi satış imkânı ile satın alabilir ve dilediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürün kendi orijinal kutusu ile sizlere kargo edilmektedir. Bu şekilde hologram etiketi ile sizlere teslim edilmektedir. Böylece kendi %100 orijinal kutusu üzerinde yazan açıklamaları da okuma şansınız olmaktadır. Bu açıklamalarda sığla yağı kremi  içeriğinde bulunanlar, nasıl kullanılacağı, üretim yeri ve üretici firma bilgileri, saklama koşulları ve son kullanma tarihi gibi bilgiler yer almaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanılmalıdır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güvenlik etiketli kutu üzerinde yer alan açıklamaları okuduktan sonra istediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama oldukça pratiktir. Çok küçük miktarda ürünü dekolte bölgesi, yüz ve ya boyun bölgenize nazikçe sürebilirsiniz. Bu işlemi yavaş ve yumuşak hareketlerle yapmanız tavsiye edilmektedir. Uygulama herkesin yapabileceği kolaylıktadır. İlave bilgiler için açıklayıcı yazıları okuyunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Üretiliyor ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sığla yağı kremi ülkemizde bulunan sığla ağacından üretilmektedir. Ağacın kabuk kısımları itinayla soyulduğunda ortaya çıkan öz su ile kaynatılmaktadır. Bu süreç sonunda süzme işlemi yapılmakta ve çıkan ürün makine ile pres edilmektedir. Böylece tamamen bitkisel bir ürün ortaya çıkmaktadır. Çıkan ürün uygun gramajlarda paketlenmekte ve siz değerli kullanıcılarına ulaştırılmaktadır. Gıda takviyesidir, ilaç değildir. Rahatsızlık ve hastalığın tedavisinde kullanılmaz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampanyalı Fiyat Listesi ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sığla yağı kremi bir süreliğine kampanyalı olarak satılmaktadır. Buradaki amaç bugün isteyen ve gereksinim duyan bütün tüketicilerin kolaylıkla bu ürüne sahip olabilmesidir. 1 adet Sığla yağı kremi 79 tl, 2 adet ürün 139 tl ve 3 adet ürün 199 tl ile satıştadır. Çoklu alım yaparsanız kargo hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Kargo şirketleri olarak MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo firmalarından birini seçebilirsiniz. Gönderim en geç iki iş gününde yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Seçenekleri !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme çeşitlerinden birini sipariş formundaki şıklardan seçebilirsiniz. Kapıda ödeme, EFT ve ya havale yapmak da tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Ürününüzü mutlu günlerde kullanınız. Sığla yağı kremi olarak Keyifli ve kaliteli alış verişler.