rus merhemi nedir , rus merhemi tüy dökücü kullananlar ne diyor ?

 

 

 

 

 

 

 

Rus Merhemi Satın Alma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün satın almak aslında keyifli bir serüvendir. Çünkü gerçekten ihtiyaç duyduğunuz bir ürün için araştırma yapar, fiyat ve içerik karşılaştırmaları yapar ve nihayetinde istediğiniz ürünü satın alır, kullanmaya başlarsınız. Şimdi tüm bu adımları daha da keyifli hale getiren sitemiz sizler için resmi satış yapmaktadır. Kısa sürede tamamlayacağınız sipariş formu ile bizlerle iletişime geçmiş ve talebinizi bildirmiş olursunuz. Bizler ise sistemimize ulaşan her bir sipariş için aynı titizlikle çalışarak ilgili birimlerimizi harekete geçiririz. Paketlemenin ardından yola çıkan ürün ya da ürünleriniz en geç iki iş günü sonunda elinizde olur. Geriye mutlulukla kullanmak kalır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme Nasıl Yapılıyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Rus merhemi için olan ihtiyacınızı tam olarak belirleyiniz. Kaç adet ürün talep ettiğinizi sipariş formunda muhakkak belirtiniz. Bundan sonra satın alacağınız ürün ya da ürünlerinize karşılık gelen ücreti fiyat listemizden öğrenebilirsiniz. Bu fiyatı istediğiniz şekilde ödeyebilirsiniz. İnternet üzerinden işlemleriniz devam ederken kredi kartı bilgilerinizle, havale ve ya EFT yoluyla ödeme yapabilirsiniz. Ancak bazı kullanıcılarımız kapıda ödeme yöntemini daha uygun bulmaktadır. Bu şekilde de teslimat sırasında ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hangi Kargo Şirketleri?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Rus merhemi siparişiniz yaklaşık bir ile iki iş günü içinde belirttiğiniz adrese taşınmaktadır. Bu taşıma ve dağıtım işini ülkemizin seçkin isimlerinden PTT Kargo, Aras Kargo ve ya MNG Kargo ile gerçekleştirmekteyiz. Adres bilgilerinizi tam ve doğru biçimde doldurunuz ki teslimatınız en hızlı ve sorunsuz şekilde gerçekleşebilsin. Çoklu alımlarda da kargo ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 
Rus Merhemi Bileşenleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün bileşenleri ve içinde kullanılan maddeler artık birçok kullanıcı tarafından takip edilmekte ve satın alımlar çoğunlukla buna göre yapılmaktadır. Rus merhemi içinde bulunan ceviz, ceviz sütü ve su gibi bileşenler de müşteri potansiyelini arttırmaktadır. Ürününüzü orijinal kutusu ile rutubetten uzak bir ortamda muhafaza ediniz.

 

 

 

 

 

 

 

 
İnanılmaz Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Cazip paket fiyatlarıyla 1 set Rus Merhemi 29 tl, 2 set 50 tl, 3 set ürün 75 tl, 6 set 120 tl ve 12 set + 2 set hediye 189 tl’dir.