Amazon Cevizi nedir , Amazon Cevizi kullanlar ne diyor ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amazon Cevizi Kapıda Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Satın almak istediğiniz ürün ve ya ürünler için ödeme yapmak en önemli ve son işlemdir. Bu işlem için hemen herkes farklı yöntemler kullanmaktadır. Çünkü herkesin bütçesi ödemede duyduğu güven duygusu farklıdır. Bu sebeple biz de sizler için çeşitli ödeme yolları oluşturmuş bulunmaktayız. Bunlardan biri de kapıda ödeme yöntemidir. Bu yolla ödeme yaparak bazı müşterilerimiz kendilerini daha güvende hissetmektedir. Paketiniz kargo görevlisi tarafından size teslim edilirken nakit para ile ve ya kargo görevlisinin yanında getirdiği pos cihazı kullanılarak kredi kartı ile satın alma adımın tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adres Bilgileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siparişinizi oluşturmanız aslında alış verişinizin en önemli kısmıdır. Çünkü burada vereceğiniz bilgilere göre teslimat yapılacaktır. Adınız, soyadınız ve adres bilgileriniz doğru olmalıdır. Bu bilgiler doğrultusunda hazırlanan paketiniz dağıtılarak size ulaşacaktır. Eğer form aşamasındaki bilgilerde eksik ve ya hatalı bir giriş olduğunu düşünüyorsanız müşteri destek hattımıza ulaşabilir ve düzenlemeleri yapabilirsiniz. Ürününüzü isterseniz bir kargo şubesinden de alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amazon Cevizi Bileşenleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Selenyum yönünden ağır basan içerikte diğer bileşenler ürünü lifli ve proteinli hale getirmektedir. Vegan bir yapısı vardır. Vitaminler ve antioksidanlar da kullanılmıştır. Bu bileşenlerle adını tüm dünyada duyuran ürün şimdi sitemizde de resmi olarak satılmaktadır. Orijinal ürün satın almak ve kullanmak için siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Amazon cevizi kullanımda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Nasıl kullanacağınızdan çok ne kadar kullanacağınız önemlidir. Çünkü bir kutu 60 gr’dır. Bu kutu içinde bulunan 20’ye yakın ürün her gün kullanılmalıdır. Gün içinde 4 adeti geçmemeniz gerekmektedir. Bu hesaplamayla ve bir aylık düzenli kullanıma göre sipariş veriniz. Son kullanma tarihi yaklaşan ve ya geçen ürünleri satın almayınız ve de kullanmayınız. Saklama koşullarına da dikkat ediniz. Ürünü rutubetten ve direkt güneş ışığından koruyunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kampanyalı Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ayağınıza kadar Aras Kargo, PTT Kargo ve ya MNG Kargo ile gelen ürün 1 adet 59 tl, 3 adet 122 tl, 6 adet 189 tl ile satılmaktadır. Gönderimlerde kargo hizmeti ücretsizdir.