Matcha Premium nedir , Matcha Premium nereden alınır, sipariş ve bilgi hattı

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Matcha Premium Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Resmi satış yapan firmamız içerisinde yer alan kolay sekmelerle başlattığınız satın alma aşamalarının ilki sipariş vermektir. Sipariş verdikten hemen sonra depodaki ürünlerimiz kontrol edilir. Stoktan tedarik edilen ürünleriniz paketleme birimimize gönderilir. Paketlemeyi de özenle yapan çalışanlarımız aynı gün tercih ettiğiniz kargo şirketine paketinizi verir. Kargo şirketi seçiminizi sipariş formunda bulunan ilgili bölümden yapabilirsiniz. MNG Kargo, Aras Kargo ve ya PTT Kargo bu şirketler arasındadır. Kargo hareketlerini sitemiz üzerinden takip edebilir isterseniz kargom nerede uygulamalarını da kullanabilirsiniz. Taşıma ve dağıtım işlemlerini dikkatle yerine getiren şirketler sorunsuzca paketinizi size teslim eder. Açık adres vermeniz kargo görevlisine yardımcı olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İhtiyacınıza göre belirledikten sonra Matcha Premium paketlerinden birini seçebilir ve ödeme kısmına geçebilirsiniz. Kapıda ödeme birçok kişinin seçtiği bir yöntemdir. Paketinizi teslim alırken ödeme yapmak bazen daha güvenilir gelmektedir. Teslimat anında ödeme yapabilmek için de iki seçenek mevcuttur. Nakit para vererek ve ya kargo görevlisinde bulunan pos cihazını kullanarak kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra banka hesabınızdan havale ve ya EFT yapabilir ya da kredi kartı bilgilerinizi girerek de satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha Premium Nasıl Kullanılır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bir ürünü satın alırken kullanımın nasıl olduğunu da öğrenir ve hatta bazen buna göre satın alabilirsiniz. Matcha Premium su, süt ve ya kahve içerisine bir şase karıştırılarak tüketilebileceği gibi, yoğurt, ekmek gibi yiyeceklerle de kullanılabilmektedir. İlave kullanım detayları için orijinal kutuda yazan açıklamaları da okuyunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Güncel fiyatlarımız ile isteyen herkesin sahip olabileceği ürün Japonya’da üretilmiştir. 1 adet Matcha Premium 49 tl, 3 adet 99 tl, 5’li set 149 tl ve 7’li set 189 tl olarak satışa sunulan paket fiyatlarımızda kargo ücretsizdir. Hemen şimdi tek tıkla sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İçerik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha Premium tamamen bitkisel bir üründür. İlaç kategorisinde olmadığı için eczanelerde satışı bulunmamaktadır. Matcha bitkisinin yaprakları kurutularak toz haline getirilir. Bir kutu içerisinde 20 şase bulunmaktadır. Japonya’nın yeşil çayı olarak bilinmektedir.