Gastrobiplex nedir nasıl kullanılır nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

Gastrobiplex Muhteviyatında Neler Bulunur?

 

 

 

 

 

 

 

 
Uzun yıllardır çok değerli müşterilerimiz için araştırmalar yapmakta, en iyi fiyatla herkese kaliteyi sunma ve hızlı teslimatla zamandan tasarruf etme ilkelerimizle çalışmakta ve bu sayede sürekli artan olumlu geri dönüşler almaktayız. Gastrobiplex gibi dünyaca ün kazanmış ve kullananların beğenisini toplayan bir ürün için de dilediğiniz miktarı sipariş formunuzda bildirdiğinizde aynı gün içinde paketleme yaparak özenle ulaşım sağlıyoruz. Gastrobiplex uzman kadroların uzun süren çalışmaları sonucu 16 adet farklı bitkinin özü ile ve birçok multivitamin bileşeniyle bir araya getirilmiştir. Bu formül sayesinde kullanıcılarının oranı giderek artmaktadır.

 

 

 

 

 

 
Ürün Kapımda Nasıl Satın Alacağım?

 

 

 

 

 

 

 
Gastrobiplex için ad, soyad ve adres bilgilerinizden oluşan sipariş formunu doldurdunuz, ancak ödemeyi yapmadınız. Ürün kapınıza kadar geldi, paketi gördünüz, işte tam da o anda bile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Çalıştığımız kaliteli kargo şirketleriyle yapmış olduğumuz anlaşmalar gereğince kapıda ödeme kolaylığını da ayağınıza kadar getiriyoruz. Böylece gelen kargo görevlisinde bulunan pos cihazıyla isterseniz kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Tamamen sizin seçiminiz üzerine nakit olarak da satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Ürün MNG, PTT ve ya Aras Kargo ile adresinize gelmeden önce de online olarak ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 
Gastrobiplex Sahibi Oldum Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 
%100 orijinal ürünü size ulaştırdığımızda kendi özel kutusuyla teslim gerçekleşir. Bu kutu üzerinde ürünün tam adı, üretici ve ya menşeine göre ithalatçı firmanın bilgileri, saklama koşulları, kullanım şekli gibi pek çok ayrıntıya yer verilmiştir. Gastrobiplex günde iki kez kullanım için uygundur. Sabah ve akşam öğünlerinizden sonra bir bardak ılık suda çözdürdüğünüz bir adet tableti kullanabilirsiniz. Yani günde toplam iki tablet almış olursunuz, tok karnınıza almayı unutmayınız.

 

 

 

 
Gastrobiplex Fiyat Listesi;

 

 

 
Kaliteyi ucuza almanın en etkili ve güvenli yolu sitemizden geçmektedir. Cebinizi de düşünen firmamız bu özel formülü özel fiyatlarla size ulaştırmaktadır. Buna göre; 1 adet 79 tl + kargo ücreti, 2 adet 149 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 219 tl + ücretsiz kargo, 4 adet 289 tl + ücretsiz kargo şeklindedir.