Urfa Yöresel Atom Karışımı kullanan ne diyor ? atom karışım fiyatı ne kadar?

 

 

 

 

 

 

 

Urfa Yöresel Atom Karışımı Nasıl Kullanılır?

 

 

 

 
Birçok internet sitesinde karşınıza çıkan, içeriğindeki bitkisel karışımlarla, kullanıcı yorumlarıyla, her gün artan müşteri potansiyeli ile oldukça dikkat çeken ürün sitemiz üzerinden resmi olarak satılmaktadır. Bu satış güvenlik etiketli ürün gönderimi anlamına da gelmektedir. Bu sayede elinize ulaşan ürün kendi kutusuyla sizin olur. Kutu üzerinde üretici firma bilgileri, saklama koşulları, son kullanma tarihi, içeriği ve daha bir çok bilgi detayına yer verilmiştir. Kullanım talimatları okunduktan sonra kullanılmalı önerilere önem verilmelidir. Ürünün son kullanma tarihine dikkat ediniz. Son tüketim tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız. Herhangi bir olumsuz etki ile karşılaşırsanız en yakınınızdaki sağlık kuruluşuna giderek bir hekimden yardım alınız. Urfa Yöresel Atom Karışımı bir ilaç değildir, bir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Çocuklardan uzak bir yerde saklayınız, rutubetli ortamlarda muhafaza etmeyiniz.

 

 
İçerikte Hangi Maddeler Bulunmaktadır?

 

 

 
Ürün 400 gr’lık kutu içerisinde satışa sunulmaktadır. Orijinal ürün muhteviyatında amberçiçeği, polen, harnup, karadut, zencefil, bal, nar ekşisi, yaban mersini, çam fıstığı ve menengiç bulunmaktadır. Uzun süren çalışmalar sonucu bir araya getirilen maddeler bu karışımı daha da cazip hale getirmiştir. Site çalışanlarımızın siz değerli alıcıları için sunduğu hizmetler içinde sipariş verdiğiniz aynı gün kargo şirketine gönderim sağlama da vardır. Böylece hızlı teslimat fırsatıyla bir an önce paketinize ulaşmış olursunuz.

 

 

 

 
Urfa Yöresel Atom Karışımı Fiyatı

 

 

 

 

 
Bir ürün ne kadar çok müşteri potansiyeline sahipse ve ün kazanmışsa fiyatı o kadar artar mantığıyla düşünmek yanlıştır. Biz kaliteli alışverişin keyfini çıkarmanın önemiyle hareket ediyor ve işlem basamaklarımızda hızlı adımlara yer vermeyi tercih ediyoruz. Aynı zamanda fiyatları tavan değerlerde değil herkesin ulaşabileceği standartlarda tutmaya özen gösteriyoruz. Bu sebeple 1 adet ürün 39 lira, 2 adet ürün 69 lira ve 3 adet ürün 99 liraya satışa çıkarılmıştır. Ayrıca ücretsiz kargo ile MNG, PTT ve Aras Kargo kalitesini ve özenli dağıtım avantajını kullanabilirsiniz. Kapıda ödeme fırsatıyla da nakit ve ya kredi kartı ile ödeme yapabilir ve satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.