Neroballs nereden alınır , Nero balls sipariş eczane

 

 

 

 

 

 

 

 

Neroballs Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site çalışanlarımız gerek ürün bilgisi edinme, gerek satın alma aşamalarını hızlıca gerçekleştirme gerekse cazip fiyatlarla sahip olabilmenizi sağlama avantajlarıyla sizi dünyaca ünlü markalarla buluşturmaktadır. Yapılan uzun araştırmalar sonucu ortaya çıkan bu özel ürün için artan talep miktarları önem taşımaktadır. Sizler de sitemizden sipariş verdiğinizde tamamen orijinal olan ürününüz kapınıza kadar hızlı teslimatla ulaştırılır. Gelen kendi ambalajı ve kutusu üzerinde gerekli açıklamalar yer almaktadır. Kullanım şeklinden saklama koşullarına, üretici firma bilgilerinden muhteviyata birçok detayı öğrenebilirsiniz. Neroballs bir kutu içinde 30 adet kapsül bulundurur. Bu da bir aylık kullanım demektir. Çünkü her gün bir kapsül alınması gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cazip Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İncelediğiniz, kıyasladığınız ve karar verdiğiniz bir ürün için fiyatlandırma da oldukça önemli bir kriterdir. Neroballs sitemizde hemen her bütçeye uygun fiyat alternatifleriyle satılmaktadır. İhtiyacınız olan miktara ve stoklarımıza göre satın alabileceğiniz ürün için ödemeniz gereken tutarlar şöyledir; 1 adet ürün 89 tl, 2 adet 149 tl, 3 adet 199 tl ve 6 adet 299 tl olarak listelenmektedir. Birden fazla ürün sipariş ettiğinizde kargo ücreti ödemenize gerek yoktur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neroballs İçeriği;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçeriğinde folik asit, solenium, potasyum, kalsiyum, vitamin B12, vitamin C, L-methionie, vitamin E.magnezyum, biotin, zinc, L-arginine, Korean ginseng, cromium, glutamic acid, molybdenum, omega3, ginko biloba, omega6, omega9, alpha lipoic oil, serinaid bulunmaktadır. Ürün bir ilaç değildir. Beklenmeyen bir etki görüldüğü takdirde en yakınızdaki bir sağlık kuruluşuna gidip bir hekimden yardım alabilirsiniz. Ürünü serin ve kuru bir yerde saklayınız.


Teslimat Nasıl Gerçekleşiyor?

 

Neroballs için sipariş ver butonuna tıkladığınızda hemen paketiniz hazırlanmaya başlanır ve aynı gün Aras Kargo, MNG Kargo ve ya PTT Kargo ile yola çıkar. Yaklaşık 1 ile 2 iş günü arasında formda verdiğiniz bilgiler doğrultusunda elinize ulaşmış olur. Ürün ödemenizi internet üzerinden EFT, havale ve ya kredi kartınızla yapabilirsiniz. Ancak dilerseniz ürün elinize ulaştığında kapınızda da kredi kartınız ile ve ya nakit olarak satın alabilirsiniz.